Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.7) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Email address
af: E-posadres

en: Groups
af: Groepe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Servers
af: Bedieners

en: Login
af: Gebruiker

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Filter
af: Filtreer

en: Method
af: Metode

en: Users
af: Gebruikers

en: Index
af: Indeks

en: Account
af: Rekening
