Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Groups
ca: Grups

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Login
ca: Entrada

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Filter
ca: Filtra

en: N/A
ca: No aplica

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Method
ca: Mètode

en: Attributes
ca: Atributs

en: Users
ca: Usuaris

en: redirect
ca: redirigir

en: Email attribute
ca: Atribut de correu electrònic

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Query
ca: Consulta

en: Missing
ca: Perdut

en: Authentication
ca: Autenticació

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Sorry, unrecognized username or password.
ca: Ho sentim, el nom d'usuari o la contrasenya no són correctes.

en: Index
ca: Índex

en: Debug
ca: Depuració

en: Available
ca: Disponible

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Account
ca: Compte

en: About
ca: Detalls

en: Report
ca: Informe

en: Debugging
ca: Depuració

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
ca: El camp de la vostra contrasenya actual és buit o incorrecte; és obligatori canviar el %name.

en: Authentication name
ca: Nom d'autenticació

en: All values
ca: Tots els valors

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
