Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Groups
et: Grupid

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Servers
et: Serverid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Email
et: E-kiri

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Filter
et: Filtreeri

en: N/A
et: Puudub

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Method
et: Meetod

en: Base
et: Baas

en: Attributes
et: Omadused

en: Users
et: Kasutajad

en: Add Server
et: Lisa server

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Query
et: Päring

en: Missing
et: Puudub

en: Authentication
et: Autentimine

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Sorry, unrecognized username or password.
et: Vabandust, tundmatu kasutajanimi või parool.

en: Index
et: Indeks

en: Debug
et: Siluma

en: Available
et: Saadaval

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account
et: Konto

en: About
et: Programmist

en: Report
et: Teavita

en: Debugging
et: Silumine

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
et: Sinu praegune parool puudub või on valesti sisestatud; see on vajalik %name muutmiseks.
