Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
ga: Tá do phasfhocal in easnamh nó mícheart; tá sé riachtanach leis an %name a athrú.
