Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: User settings
ps: غړي امستنې

en: Filter
ps: چاڼ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Query
ps: پوښتنه

en: Missing
ps: ورك

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور
