Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.8) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: N/A
sl: N/D

en: Method
sl: Metoda

en: Users
sl: Uporabniki

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Index
sl: Indeks

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu
