Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.9) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Users
nn: Brukarar

en: Index
nn: Indeks

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Account
nn: Konto
