Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.12) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Filter
ht: Filtre
