LDAP / Active Directory Integration (2.0.10) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Disable
cs: Vypnout

en: Action
cs: Akce

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Password
cs: Heslo

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: mail
cs: pošta

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Block
cs: Blok

en: Never
cs: Nikdy

en: Filter
cs: Filtr

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Allow
cs: Povolit

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Query
cs: Dotaz

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Email:
cs: E-mail_
