LDAP / Active Directory Integration (2.0.11) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ
