LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Action
lv: Darbība

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: mail
lv: pasts

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Block
lv: Bloks

en: Never
lv: Nekad

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Allow
lv: Atļaut

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Query
lv: Vaicājums

en: Email:
lv: E-pasts:
