LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: mail
mn: захиа

en: Email
mn: Имэйл

en: Block
mn: Хавтан

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
