LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
