LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Allow
ps: پرېښل

en: Query
ps: پوښتنه
