LDAP / Active Directory Integration (2.0.12) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Disable
vi: Tắt

en: Action
vi: Thao tác

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Single
vi: Đơn lẻ

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: mail
vi: thư

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Block
vi: Khối

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Filter
vi: Lọc

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Allow
vi: Cho phép

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Query
vi: Truy vấn

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Username:
vi: Tên người dùng:

en: Password:
vi: Mật khẩu:

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
