LDAP / Active Directory Integration (2.0.13) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: mail
dz: ཡིག་འཕྲིན།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག
