LDAP / Active Directory Integration (2.0.13) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost
