LDAP / Active Directory Integration (2.0.14) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: mail
jv: serat

en: Block
jv: Blok

en: Never
jv: Ora tahu

en: Filter
jv: Saring

en: Advanced
jv: Mahir
