LDAP / Active Directory Integration (2.0.18) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Block
bs: Blok

en: Query
bs: Upit
