LDAP / Active Directory Integration (2.0.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: mail
th: อีเมล

en: Email
th: อีเมล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Query
th: สอบถาม

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
