LDAP / Active Directory Integration (2.0.21) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Test
af: Toets

en: Single
af: Enkel

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Block
af: Blok

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: Allow
af: Toelaat
