LDAP / Active Directory Integration (2.0.21) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Single
eo: Unuopa

en: Multiple
eo: Multopa

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Block
eo: Bloko

en: Never
eo: Neniam

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Allow
eo: Permesu
