LDAP / Active Directory Integration (2.0.21) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Block
et: Plokk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Allow
et: Luba

en: Query
et: Päring

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: LDAP Configuration
et: LDAP seadistus
