LDAP / Active Directory Integration (2.0.21) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Test
is: Prófa

en: Multiple
is: Margir

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Block
is: Blokk

en: Never
is: Aldrei

en: Filter
is: Sía

en: Allow
is: Heimila

en: Save Changes
is: Vista breytingar
