LDAP / Active Directory Integration (2.0.22) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Test
hu: Teszt

en: Single
hu: Egyszeres

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Block
hu: Blokk

en: Never
hu: Soha

en: Filter
hu: Szűrő

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Sorry, unrecognized username or password.
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó.

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Skip
hu: Kihagy

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Delete Configuration
hu: Beállítások törlése

en: Get Started
hu: Vágjunk is bele!

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import Configuration
hu: Konfiguráció importálása
