LDAP / Active Directory Integration (2.0.22) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: Test
ms: Ujian

en: Single
ms: Satu

en: Multiple
ms: Berbilang

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Email
ms: E-mel

en: Block
ms: Blok

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Filter
ms: Tapis

en: Allow
ms: Dibenarkan

en: Save Changes
ms: Simpan perubahan
