LDAP / Active Directory Integration (2.0.22) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Block
nl: Blok

en: Never
nl: Nooit

en: Allow
nl: Toestaan

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Sorry, unrecognized username or password.
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Skip
nl: Overslaan

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Get Started
nl: Begin hier

en: FREE
nl: VRIJ

en: Upgrade Now
nl: Nu bijwerken
