LDAP / Active Directory Integration (2.0.22) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Block
pl: Blok

en: Never
pl: Nigdy

en: Filter
pl: Filtr

en: Allow
pl: Zezwól

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Query
pl: Zapytanie

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Skip
pl: Pomiń

en: Get Started
pl: Zaczynamy

en: FREE
pl: BEZPŁATNY

en: Upgrade Now
pl: Zaktualizuj teraz
