LDAP / Active Directory Integration (2.0.6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Never
ka: არასდროს

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Other
ka: სხვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა
