LDAP / Active Directory Integration (2.0.6) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Multiple
te: బహుళ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Other
te: ఇతర
