LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to es translation catalogue (34 entries)

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Disable
es: Desactivar

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Reset
es: Restablecer

en: Daily
es: Diariamente

en: Weekly
es: Semanalmente

en: Monthly
es: Mensualmente

en: Password
es: Contraseña

en: Single
es: Simple

en: Multiple
es: Múltiple

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: mail
es: correo

en: Email
es: Correo electrónico

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Block
es: Bloque

en: Never
es: Nunca

en: Filter
es: Filtro

en: Advanced
es: Avanzado

en: Other
es: Otro(s)

en: Allow
es: Permitir

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Query
es: Consulta

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Username:
es: Nombre de usuario:

en: Password:
es: Contraseña:

en: Email:
es: Correo electrónico:

en: Mappings
es: Asignaciones
