LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: mail
eu: posta

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Block
eu: Blokea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Other
eu: Bestea

en: Allow
eu: Baimendu

en: Query
eu: Kontsulta

en: Email:
eu: Eposta:
