LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: mail
si: ලියුම
