LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Filter
am: ማጣሪያ
