LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Single
gu: એક

en: Multiple
gu: અનેક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય
