LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր
