LDAP / Active Directory Integration (2.0.9) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Password
da: Adgangskode

en: Single
da: Enkelt

en: Multiple
da: Flere

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Block
da: Blok

en: Never
da: Aldrig

en: Advanced
da: Avanceret

en: Allow
da: Tillad

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Query
da: Forespørgsel

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Username:
da: Brugernavn:

en: Password:
da: Adgangskode:

en: Email:
da: E-mail:

en: cn
da: ds
