LDAP / Active Directory Integration (2.1.0) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهريًا

en: Test
ar: الاختبار

en: Single
ar: مفرد

en: Multiple
ar: متعدد

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: تحميل

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Advanced Settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Block
ar: صندوق

en: Never
ar: أبدًا

en: Filter
ar: تصفية

en: Allow
ar: سماح

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Query
ar: استفسار

en: Sorry, unrecognized username or password.
ar: عذرًا. لم يتم التعرف على اسم المستخدم أو كلمة السر.

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Password:
ar: كلمة المرور

en: Mappings
ar: الربط

en: Get Started
ar: ابدأ الآن

en: Upgrade Now
ar: قم بالترقية الآن
