LDAP / Active Directory Integration (2.1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone Number
ga: Fón
