LDAP / Active Directory Integration (2.1.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Block
km: ប្លុក

en: Never
km: កុំ

en: Filter
km: តម្រង

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
