LDAP / Active Directory Integration (2.1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
