LDAP / Active Directory Integration (2.0.14) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: mail
th: อีเมล

en: Email
th: อีเมล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Allow
th: อนุญาต

en: Query
th: สอบถาม
