LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: License
de: Lizenz

en: Support
de: Unterstützung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Query
de: Abfrage

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Username:
de: Benutzername:

en: Password:
de: Passwort:

en: Test Connection
de: Verbindung testen

en: LDAP Configuration
de: LDAP-Konfiguration

en: First Name:
de: Vorname:

en: Last Name:
de: Nachname:
