LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Query
gl: Consulta

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Username:
gl: nome de usuario

en: Password:
gl: Contrasinal
