LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Phone number
is: Símanúmer
