LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: License
oc: Licéncia

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Query
oc: Requèsta

en: Password:
oc: Senhal :
