LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Query
ar: استفسار

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Password:
ar: كلمة المرور
