LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Support
pl: Wsparcie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Customer ID
pl: ID klienta
