LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Support
tr: Destek

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Query
tr: Sorgu
