LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
